ثبت نام در سایت شرکت توسعه تجارت بات
  • ثبت نام در سایت و استفاده از کلیه مطالب عمومی رایگان است.
  • پس از انجام ثبت نام بلافاصله کد فعالسازی به ایمیل شما ارسال می گردد.
  • لطفا کد فعالسازی را در قسمت خواسته شده درج نمایید و وارد سایت شوید ، قبلا ورود شما را خوش آمد می گوییم.

قوانین عضویت در وب سایت شرکت توسعه تجارت بات
قوانین عضویت در وب سایت شرکت توسعه تجارت بات

WWW.BAAT-TRADING.COM
 
ثبت نام در این سایت محدودیتی نداشته و رایگان است؛ اما قوانین و قواعدی که در ذیل می‌آید، لازم‌الاجرا هستند. در صورت موافقت با این قوانین، بر روی چک‌باکس کلیک کرده و فرآیند ثبت‌نام را کامل نمایید؛ در غیر این صورت، برای رفتن به صفحه‌ی اول سایت اینجا را کلیک کنید.

1) کاربران باید هنگام ثبت‌نام در این وب‌سایت ، کلمات مناسبی را به عنوان نام کاربری خود انتخاب نمایند.

2) وب‌سایت شرکت توسعه تجارت بات  طبق قوانین جهوری اسلامی ایران ، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.

3) کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت ‌نام و رزرو نداشته و تعهد می‌نماید اطلاعات درج شده در سایت، به صورت صحیح وارد شده‌اند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد.

4) وب‌سایت شرکت توسعه تجارت بات اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

5) اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً شخصی می‌باشد؛ لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به این وب‌سایت اطلاع دهد.

6) وب‌ سایت شرکت توسعه تجارت بات حق دارد جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و... از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.

7) کاربر تعهد می‌نماید هرگونه تغییردرمشخصات فردی خود را دراسرع وقت دراین وب‌سایت اصلاح نماید.درغیر این‌صورت، وب‌ سایت شرکت توسعه تجارت بات هیچ‌گونه مسؤولیتی درقبال تبعات ناشی ازعدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

8) کاربران باید از ساخت بیش از یک شناسه‌ی کاربری در وب‌سایت خودداری نمایند.

9)خدمات و محتوياتی که توسط شرکت توسعه تجارت بات تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از این وب‌سایت پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌ سایت شرکت توسعه تجارت بات و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسؤولان وب‌سایت.

10) حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌سایت شرکت توسعه تجارت بات تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌ سایت شرکت توسعه تجارت بات است: وب‌ سایت شرکت توسعه تجارت بات حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.

11) استفاده از این وب‌سایت برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن ممنوع است. برای تبلیغ بر روی این سایت می‌توانید با ما تماس گرفته و از شرایط تبلیغ آگاه شوید.